Deze kruiswoordpuzzel kon je begin 2026 oplossen. Een aantal collega’s deed mee, waaronder administrateur Sandra Burger en functioneel beheerder Michael Thorn. Zij hadden alle antwoorden goed én de juiste zin gevonden en ontvingen de prijs van Decaan Fedde Scheele en projectmanager NEN Barry Derksen. Gefeliciteerd!
Lees hier de juiste antwoorden van de kruiswoordpuzzel. De gebruikte woorden en hints gaan over het leveren van goede patiëntenzorg en zorgvuldig omgaan met informatie.
NEN7510-certificering
In het nieuws lezen we regelmatig over datalekken en hacks. Zo zijn kortgeleden grote organisaties als Odido, Booking.com en Basic‑Fit getroffen en de lijst groeit. Dit laat zien hoe belangrijk het is dat wij (bijzondere) persoonsgegevens van patiënten, studenten, medewerkers en anderen goed beschermen. Een NEN7510-certificatie helpt om dit op een goede manier te organiseren.
Een verantwoordelijkheid van ons allemaal
Blijf opletten. Stel vragen als je twijfelt en meld datalekken. Onze privacy- en informatiebeveiliging champions staan voor je klaar. Veiligheid en privacy zijn een verantwoordelijkheid van ons allemaal.
Meer informatie en vragen
Lees meer over informatiebeveiliging bij ACTA op ACTA.nl. Of mail naar q.f.mewe@acta.nl of b.derksen@acta.nl. Ze helpen je graag verder.