Zonder toestemming, geen opnames
ACTA is een onafhankelijk onderwijs-, zorg- en onderzoekinstituut. Het ACTA-gebouw is daarom géén openbaar gebouw. Film- en fotografieopnames kunnen de patiëntbehandelingen en het onderwijs storen. Voor filmen of fotograferen in het pand is daarom altijd toestemming nodig van de dienst Marketing & Communicatie.
Wanneer toestemming?
- Als een medewerker of student namens ACTA vrijwillig meewerkt aan een interview. Daarvoor kunnen foto's of televisieopnames in het pand nodig zijn.
- Wanneer er foto's of filmopnames worden gemaakt door organisaties waarmee ACTA intensief samenwerkt.
Wanneer sowieso géén toestemming?
Als het gaat om film- of fotografieopnames voor:
- commerciële doeleinden;
- een studie, cursus of opleiding die niet aan ACTA gelieerd is;
- een film, serie, media of kunstproject waarin ACTA geen aandeel heeft.
Toestemming? Let dan hierop:
- stoor medewerkers, studenten, patiënten en overige bezoekers in het pand niet, of als het niet anders kan zo min mogelijk;
- houd rekening met de privacy van onze medewerkers, studenten, patiënten en overige bezoekers;
- fotografeer of film medewerkers, studenten, patiënten en overige bezoekers niet zonder hun toestemming;
- film of fotografeer een behandeling niet zonder dat onze deskundigen van Hygiëne & Infectiepreventie (HIP) en ergonomie meekijken en/of meedenken.