Faciliteiten ACTA-gebouw
- 
            
                
                Ruimte om te wachtenOp de begane grond kunt u wachten in 1 van de vele gezellige zitbanken. Ook hebben we een grote tafel met tijdschriften. Op de verdieping van uw behandeling vindt u ook een wachtruimte. 5 minuten voor uw behandeling kunt u daar het beste wachten. 
- 
            
                
                Koffiecorner met snacks en frisdrankU vindt de koffiecorner op de begane grond in de ontvangsthal. Hier kunt u verschillende soorten verse koffie, thee, verse sinaasappelsap, croissants, koekjes, gebak en vers afgebakken broodjes kopen. U kunt in de koffiecorner alleen met pinpas of telefoon betalen. De koffiecorner is open van 8.30 tot 16 uur. 
- 
            
                
                Gratis wifiOp de informatieborden in de ontvangsthal, vindt u de informatie voor gratis wifi. 
- 
            
                
                Automaten met mondverzorgingOp de begane grond bij de toiletten, vindt u 2 automaten waar u producten voor uw mondverzorging kunt kopen. 
- 
            
                
                Roltrappen en liftenU kunt via de roltrappen of de liften bij de verdieping komen waar u behandeld wordt. Wat voor u maar het meest comfortabel is. 
- 
            
                
                Eten en drinken rondom ons gebouwAan de De Boelelaan vindt u een AH To Go. Op de VU-campus vindt u daarnaast verschillende cafés en restaurants. 
Afspraken & Informatie
Vraag of opmerking over uw afspraak of behandeling?